Kancelaria Podatkowa
Wspólnicy
Prawnicy
Dojazd

Usługi

Pracownicy Kancelarii świadczą usługi prawne w  następującym zakresie:

Kancelaria współpracuje z wieloma, wysokiej klasy specjalistami, dzięki czemu służy klientom pomocą w możliwie najszerszym zakresie.

Główne kierunki specjalizacji:

W związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej kancelaria położyła spory nacisk na kwestie związane z prawem wspólnotowym.


Jedną z głównych specjalizacji kancelarii jest obsługa podmiotów polskich i zagranicznych inwestujących na obszarze państw WNP oraz podmiotów z krajów WNP inwestujących w Polsce i w krajach UE.

 

Szczególnie bogate doświadczenie kancelaria posiada w zakresie przekształceń i połączeń podmiotów gospodarczych. Realizacja wielu projektów w tym zakresie, zaowocowała powołaniem powiązanej osobowo z kancelarią spółki pod firmą Kancelaria Podatkowa Beata Kuszewska i Wspólnicy sp. z o.o. , która to spółka świadczy szeroką gamę usług w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości i finansów. Przy realizacji projektów przekształceniowych kancelaria korzysta z finansowania ze środków Unii Europejskiej, będąc podmiotem akredytowanym w tym zakresie.

Jedną z głównych specjalizacji kancelarii jest obsługa podmiotów polskich i zagranicznych inwestujących na obszarze państw WNP oraz podmiotów z krajów WNP inwestujących w Polsce i w krajach UE. W ramach obsługi tych podmiotów kancelaria posiada odrębny dział specjalistów z dziedziny prawa krajów WNP. Celem usprawnienia obsługi na rzecz klientów inwestujących za naszą wschodnią granicą, kancelaria współpracuje z szeregiem kancelarii stowarzyszonych mających siedzibę na terenie Rosji i Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu

© Naomisoft