tel.: 22 540 82 90
02-561 Warszawa, ul. J.Dąbrowskiego 46 lok 1
 

Dane teleadresowe


KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH
LESZEK CZARNY, WOJCIECH BUDNY I WSPÓLNICY


02-561 Warszawa, ul. J.D±browskiego 46 lok 1
tel. 22 540 82 90

NIP: 5252272982, Regon: 015532283

Prosimy o zapoznanie się z informacj± o przetwarzaniu danych osobowych, które znajduj± się w zakładce:
DANE OSOBOWE

Sekretariat: Adrianna Wyrkowska, Paulina Żurańska
e-mail: sekretariat@czarny-budny.pl

Leszek Czarny
e-mail: l.czarny@czarny-budny.pl

Wojciech Budny
e-mail: w.budny@czarny-budny.pl

Michał Kuryłek
e-mail: m.kurylek@czarny-budny.pl

Justyna Pil¶nik
e-mail: j.pilsnik@czarny-budny.pl

Małgorzata Kazubowska-Nauman
e-mail: m.kazubowska@czarny-budny.pl

Anna Maćkowiak
e-mail: a.mackowiak@czarny-budny.pl

Iga Błaszczyk
e-mail: i.blaszczyk@czarny-budny.pl

Dominika Gajda
e-mail: dominika.gajda@czarny-budny.pl

Łukasz Godlewski
e-mail: l.godlewski@czarny-budny.pl

Sandra Kowalska
e-mail: s.kowalska@czarny-budny.pl

Katarzyna D±browska
e-mail: k.dabrowska@czarny-budny.pl