tel.: 22 540 82 90
02-561 Warszawa, ul. J.Dąbrowskiego 46 lok 1
 

Kancelaria Radców Prawnych Leszek Czarny, Wojciech Budny i Wspólnicy spółka komandytowa została założona w 2003 roku. Wspólnikami Kancelarii są: Leszek Czarny, Wojciech Budny i Michał Kuryłek.


Zamierzeniem wspólników było stworzenie kancelarii przyjaznej klientowi, świadczącej profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria zatrudnia specjalistów w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i finansowego nie tylko polskiego, ale także prawa Ukrainy i Białorusi, którzy łączą swoje doświadczenie z najlepszą europejską tradycją prawa oraz ze sprawną organizacją odpowiadającą międzynarodowym standardom.Kancelaria świadczy pomoc osobom fizycznym i prawnym - wśród szerokiego wachlarza klientów znajdują się nie tylko rodzimi przedsiębiorcy, ale także podmioty zagraniczne.

Współpraca ta jest ułatwiona dzięki pracownikom posiadającym doświadczenie i znającym języki obce. Kancelaria zatrudnia ludzi młodych i energicznych, niebojących się wyzwań. W ramach świadczonej pomocy prawnej, prawnicy z Kancelarii przygotowują i negocjują umowy handlowe, dokonują analiz prawnych istniejących podmiotów gospodarczych w celu ich przekształcania lub przejmowania przez inwestorów strategicznych, tworzą koncepcje podatkowe dla działających przedsiębiorców, jak również występują w sądach powszechnych, arbitrażowych, uczestniczą w postępowaniach administracyjnych przed urzędami administracji publicznej. Kancelaria prowadzi obsługę w następujących językach: angielskim, rosyjskim i ukraińskim.