tel.: 22 540 82 90
02-561 Warszawa, ul. J.Dąbrowskiego 46 lok 1
 

Dane teleadresowe


KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH
LESZEK CZARNY, WOJCIECH BUDNY I WSPÓLNICY


02-561 Warszawa, ul. J.D±browskiego 46 lok 1
tel. 22 540 82 90

NIP: 5252272982, Regon: 015532283

Prosimy o zapoznanie się z informacj± o przetwarzaniu danych osobowych, które znajduj± się w zakładce:
DANE OSOBOWE

Sekretariat: Dorota Grz±ba, Klaudia B±kiewicz
e-mail: sekretariat@czarny-budny.pl

Leszek Czarny
e-mail: l.czarny@czarny-budny.pl

Wojciech Budny
e-mail: w.budny@czarny-budny.pl

Michał Kuryłek
e-mail: m.kurylek@czarny-budny.pl

Marta Kraszewska-Cuch
e-mail: m.kraszewska@czarny-budny.pl

Małgorzata Kazubowska-Nauman
e-mail: m.kazubowska@czarny-budny.pl

Anna Maćkowiak
e-mail: a.mackowiak@czarny-budny.pl

Anna Budna
e-mail: a.budny@czarny-budny.pl

Dominika Gajda
e-mail: dominika.gajda@czarny-budny.pl

Adam Czarnota
e-mail: a.czarnota@czarny-budny.pl

Iga Błaszczyk
e-mail: i.blaszczyk@czarny-budny.pl

Aleksandra Witczak
e-mail: a.witczak@czarny-budny.pl

Jacek Głazowski
e-mail: j.glazowski@czarny-budny.pl

Łukasz Godlewski
e-mail: l.godlewski@czarny-budny.pl

Katarzyna D±browska
e-mail: k.dabrowska@czarny-budny.pl