tel.: 22 540 82 90
02-561 Warszawa, ul. J.Dąbrowskiego 46 lok 1
 

Leszek Czarny


Ukończył w roku 1998 Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 1999 został wpisany na listę aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Tytuł radcy prawnego otrzymał w 2003 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na stanowisku doradcy ds. prawnych w E.D.& F. Man Commodities, a następnie jako prawnik w Kancelarii Cameron McKenna Sp. z o.o., gdzie praktykował w departamencie obsługi obrotu prawnego nieruchomościami. Później jako prawnik w Kancelarii Kunachowicz, Ślusarek i Wspólnicy sp.k.

Leszek Czarny jest także absolwentem Wydziału Zarządzania i Administracji oraz Międzynarodowego Studium Bankowego prowadzonego pod auspicjami Europay Accademy, gdzie w ramach praktyk uczestniczył w międzynarodowych konferencjach poświęconych zarządzaniu ryzykiem w bankach komercyjnych.

Zajmuje się prawem cywilnym, handlowym, skupiając się na bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych. W ramach zainteresowań prowadzi także praktykę z zakresu prawa finansowego i bankowego.
Autor wielu publikacji z zakresu prawa handlowego i cywilnego.